СРРОООЧЧЧЧЧНННООО! ОДИН ДЕНЬ ОСТАЛСЯ! коло складається з акумулятора і двох послідовно ввімкнених

опорів 10 Ом і 30 Ом .Яка напруга на кожному опорі ,якщо напруга на затискачах акумулятора 6 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Илья.

Ответ: 1,5В; 4,5В

Объяснение:

Дано:

R1=10 Ом

R2=30 Ом

U=6В

-------------

U1-?; U2-?

R=R1+R2=10+30=40 Ом

I=U/R=6/40=0,15А

U1=IR1=0,15*10=1,5В

U2=IR2=0,15*30=4,5В