7. Напруга в колі 220В, сила струму 2А. Знайти потужність в колі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Егельский Богдан.

Ответ:

потужність = 110 Ω

Объяснение:

По закону Ома:

I = \frac{U}{R}    ⇒    R = \frac{U}{I} = \frac{220}{2} = 110 \Omega