1. До пружини жорсткістю 320 Н/м підвішено тіло масою 400 г. Визначити видовження пружини при

підйомі тіла з прискоренням 0,4м/ с. 2. Щоб пересунути шафу масою 25 кг потрібно прикласти силу 0,075 кН. Обчислити коефіцієнт тертя між шафою та підлогою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ: 00,13м; 0,3

Объяснение:

Дано:

k=320Н/м

m=400г=0,4кг

а=0,4м/с²

------------------

х-?

F=kx

x=F/k=m(g+a)/k=0,4(10+0,4)/320=0,013м

Дано:

m=25кг

F=0,075кН=75Н

------------------

μ-?

F=mgμ

μ=F/(mg)=75/(25*10)=0,3