Помогите пожалуйста, срочно) З повітряної кулі яка підіймається вверх зі швидкістю 1м/с випало

яблуко і впало на Землю через 4 с. На якій висоті знаходилась куля в момент падіння яблука? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Анастасия.

Ответ: 80м

Объяснение:

Дано:

t=4c

g=10Н/кг

-----------

h-?

h=gt²/2=10*4²/2=80м