Обчисліть силу струму в провіднику, крізь поперечний переріз якого за три хвилини проходить заряд

24 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Андрей.

Ответ:

I=q/t

I=24/60=0,4 (A)

Объяснение: