Третього червня 2020 року увійшла в обіг монета номіналом 10 гривень, її маса складає 6,4 г. Яка

вага монети?

Ответы на вопрос

Отвечает Ясінська Таня.

m=6.4 г=6,4*10⁻³ кг

F-?

F=mg=6,4*10⁻³ кг×10 м/с²=64*10⁻³ Н=64 мН