Яку роботу виконують сили електричного поля при пере-міщенні заряду q= 2×10^-2 Кл з точки А в точку

Б, якщо напруга U=10кВ?

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

Дано:

q=2×10^-2 Кл

U=10 кВ=10000 В

A-?

Розв'язання:

A=Uq=10000×2×10^-2=200 Дж

Відповідь:Сили електричного поля виконують роботу 200 Дж.