Тіло масою 1 кг лежить на горизонтальній площині. Коефіцієнт тертя 0,1. На тiло діє горизонтальна

сила 2 Н. Визначiть силу тертя. ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Талабірчук Настя.

Ответ:

1 Н

Объяснение:

F = 1*10 = 10Н

F = 10 Н * 0,1 = 1 Н