У бочку, наповнену водою, вставили трубку висотою 1 м i налили в неї води. Яка сила діє внаслідок

цього на бочку, якщо її площа 2,2 м² ?​ ДАЮ 70 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянов Влад.

Ответ:

22 кН

Объяснение:

P = pgh = 1000*10*1 = 10 000па

P = F/S

F = PS = 10 000*2.2 = 22 000 Н = 22 кН