Обчисліть внутрішню енергію 800г гелію, температура якого становить 27°С.


Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Кирилл.

Дано:

m = 800 г = 0,8 кг

M = 4 г/моль = 4·10⁻³ кг/моль

t = 27°C = 300 К (за формулою T = t + 273)

Знайти: U - ?

Розв'язання:

U = (m/M) * (3/2) * R * T, де R = 8,31 Дж / (К*моль)

U = (0,8 / 4·10⁻³) * (3/2) * 8,31 * 300 = 747900 Дж = 7,479*10^5 Дж

Відповідь: U = 7,479*10^5 Дж