Обчисліть внутрішню енергію 800г гелію, температура якого становить 27°С


Ответы на вопрос

Отвечает Перковская Катя.

Ответ:

Внутрішня енергія гелію становить 748260 Дж.

Объяснение:

Дано:

m = 800 г = 0,8 кг

t = 27 °С = 27 + 273 К = 300 К

M = 4 г/моль = 0,004 кг/моль

R = 8,314 Дж / (К*моль)

Знайти: U

Розв'язок:

З рівняння Клапейрона-Менделеєва можна отримати формулу для розрахунку внутрішньої енергії:

U=\dfrac{3}{2}*\dfrac{m}{M} * R * T

Обчислюємо:

U = 1,5 * (0,8 кг / 0,004 кг/моль) * 8,314 Дж/(К*моль) * 300 К = 1,5 * 200 моль * 300 * 8,314 Дж/моль = 748260 Дж

Відповідь: U = 748260 Дж.