Допоможіть, будьласка 3. Коли пружину динамометра розтягли на 10 см, динамометр показав силу 200

Н. Під час розтягнення пружини виконано роботу: А 5 Дж Б 10 Дж В 20 Дж Г 50 ДжЗадачу оформити з розв'язком та поясненням!! Дякую​

Ответы на вопрос

Отвечает Багдасарян Мариета.

Ответ:

20 дж

Объяснение:

дано

х=10см=0.1м

F=200Н

А-?

розв'язання

А=F*x=200*0.1=20