100 БАЛІВ, СРОЧНО (в профілі ще одне таке саме завдання на 100балів)!!! Допишіть рівняння ядерних

реакцій: 1. ¹⁴₇N + ? -> ¹³₆C + ¹⁵₈O 2. ⁹₄Be + ? -> ⁸₄Be + ¹₀n + ⁰₋₁e

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Виктория.

Ответ:

1. 7+х=6+8. 7+х=14. х=14-7=7 шукаєм в періодичній таблиці Менделєєва хімічний елемент під номером 7 Це N. Визначимо масу азоту. 13+15=14+?. 28-14=14

Відповідь для першого -¹⁴₇N

2. подібно рахуєм для другого рівняння.

Отримаємо ⁰₋₁e