СРОЧНО 100 БАЛІВ який ккд має зарядний пристрій для підзарядки аккумулятора ,якщо опір

аккумулятора 20 мОм,сила струму в мережі 10 А,напруга на клемах зарядного пристрою 12В. Яка кількість теплоти щосекунди виділяється в аккумуляторі

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Паша.

Ответ:

Объяснение:

r = 20 мОм = 0,020 Ом

I = 10 A

U = 12 В

t = 1 c

_____________

КПД - ?

Q - ?

1)

Внешнее сопротивление:

R = U / I = 12 / 10 = 1,2 Ом

2)

Найдем ЭДС:

I = ЭДС / (R + r)

ЭДС = I·(R + r) = 10·(1,2 + 0,020) = 12,2 В

3)

Количество теплоты, выделяемое в аккумуляторе:

Q = I²·r·t = 10²·0,020·1 = 2 Дж

4)

КПД = U·100% / ЭДС = 12·100% / 12,2 ≈ 98%