Якої висоти стовп сульфатної кислоты створює тиск 9кПа? пжпжпжпжпжжпжпжпжпжпжпжжпжпжпжпжпжпж , оч

срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

h=1м

Объяснение:

h=p/pg

9кПа = 9000Па

h=9000/900×9,8=(приблизно) 1

Відповідь: h=1м