Чому дорівнює маса тіла на яке на поверхні Землі діє сила тяжіння 3 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Николай.

Ответ: 0,3кг

Объяснение:

Дано:

F=3Н

g=10Н/кг

------------

m-?

m=F/g=3/10=0,3кг