3. Від ракети масою 1000 кг в момент її руху зі швидкістю 171 м/с відокремилась ступень масою 400

кг, швидкість якої при цьому збільшилась до 185 м/с. Знайти швидкість, з якою почала рухатись після відокремлення ступені сама ракета.​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Никита.

Ответ: 162м/с

Объяснение:

Дано:

m=1000кг

V=171м/с

m1=400кг

V1=185м

--------------

V2-?

mV=m1*V1+(m-m1)*V2

V2=(mV-m1V1)/(m-m1)=(1000*171-400*185)/(1000-400)=162м/с