ТЕРМІНОВО !!!!!!! трактор має потужність 80 кВт. З якою швидкістю може трактор тягнути причеп

масою 8 т рівномірно та прямолінійно по горизонтальній ділянці шляху, якщо коефіцієнт тертя 0,2?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 80 кВт = 80 000 Вт

m = 8 т = 8 000 кг

μ = 0,2

_____________

V - ?

1)

Сила трения:

F = μ·m·g = 0,2·8000·10 = 16 000 Н

2)

Мощность:

N = F·V

Скорость:

V = N / F = 80 000 / 16 000 = 5 м/c    или

V = 18 км/ч