Ніжка кухонної табуретки в місцях дотику з опорою має розмір 3х3 см. Маса табуретки 3,6 кг. Який

тиск створюється на опору даною табуреткою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чепига Максим.

Ответ: 10кН

Объяснение:

Дано:

m=3,6кг

а=3см

в=3см

n=4

------------

Р-?

Р=F/S

F=mg=3,6*10=36Н

S=авn=3*3*4=36cм²=0,0036м²

Р=36/0,0036=10000Н=10кН