Визначити гідростатичний тиск на дно посудини заповненої олією на висоту 20 см. Відповідь записати

в кілопаскалях. g=10 Н/кг 5 пожалуйста дайте ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Мех Влада.

Дано:

h=20 см=0,2 м

g=10 H/кг

p=892 кг/м^3

p- плотность масла

Найти:P=?

Решение:

P=p*g*h

P=892*10*0,2=1784 Па= 1.784 кПа

Ответ: P= 1.784 кПа