На кулю, повністю занурену у ртуть, діє архімедова сила 272 Н. Визначте об'єм кулі. (ρ ртуті =13600

кг/м3)

Ответы на вопрос

Отвечает Цюприк Егор.

Ответ:

0,002м³

Объяснение:

p=14600кг/м³

g=10м/с²

V-?

Fарх=pgV

V=Fарх/pg=272/13600×10=0,002м³