Машина, маса якої дорівнює 10 тон, рушає з місця з прискоренням 1,5 м/с2. Визначте силу тяги,

якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Абенова Сабина.
Ответ:
Сила тяги = 35 кН
Объяснение:
m = 10 т = 10 000 кг
а = 1,5 м/с²
μ = 0,2
g = 10 Н/кг
Fт - ?
______________________________
Сила тертя при русі машини:
Fтр = μ · g · m
Згідно з 2-му законом Ньютона:
m · a = Fт - F тр
m · a = Fт - μ · g · m 》
Fт = m · (a + μ · g)
Fт=10 000×(1,5+0,2×10)=10 000×3,5=
=35 000 (Н) =35 (кН)