Електромктру надали заряду 5 електронів.Обчисліть заряд електрометра.Допоможіть будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Відповідь:  - 8·10⁻¹⁹ Кл

Пояснення:

е= -1,6·10⁻¹⁹ Кл        q = Nе

N= 5                        q = 5·(-1,6·10⁻¹⁹) Кл = - 8·10⁻¹⁹ Кл

------------------------

q -  ?