Три резистори опорами 2 Ом кожен, з"єднані послідовно і приєднані до джерела живлення 12 В Який

опір кола та сила струму в ньому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Никита.

Відповідь:

2A

Пояснення:

R∑=R1*3=2*3=6 Om

I=U/R∑⇒12/6=2