8. На тіло занурене у нафту діє виштовхувальна сила 300 Н. Обчисліть об’єм зануреного тіла. (2бала)


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Павел.

Ответ:

0,0375м³.

Объяснение:

F=300H

p=800кг/м³

g=10м/с²

V-?

F=pgV => V=F/pg=300/8000=0,0375м³.