Три резистори опором 12 ом 9 ом 15 ом з'єднані паралельно. напруга на першому резисторі 220в.

знайти напругу на кожній лампі, загальну напругу, силу струму на кожній лампі, загальну силу струму, загальний опір ДАЮ 100 БАЛЛОВ, ПЖ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ: Див. додаток

Объяснение: Див. додаток


Отвечает Иванов Саша.

Ответ:

Объяснение:

R1 = 12 Oм

R2 =  9 Oм

R3 =  15 Oм

U1 =  220 B

U2?

U3?

I?

I1 ?

I2?

I3?

R?

U = U1=U2=U3 = 220B

I1 = U/R1 = 220/ 12 ==18.3 A

I2 = U/R2 = 220/ 9 ==24.4 A

I3 = U/R3 = 220/ 15 ==14.7 A

I = I1+I2+i3 = 18.3+24.4+14.7 =57.4 A

R = U/I = 220 / 57.4 == 3.8 Ома