3 ЯКОЮ швидкістю мав би рухатися футбольний м'яч, маса якого 1,5 кг, щоб у нього був такий самий

імпульс, як і у тенісного м'яча масою 200 г, що рухається зі швидкістю 15 м/с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Алиса.

Ответ:

Объяснение:

m1 = 1,5 кг

m2 =  200 г = 0.2 кг

V2 = 15 м/с

V1 = ?

p1=p2

m1*V1 = m2*V2

V1 = m2*V2 / m1 = 0.2*15 / 1.5 = 2 м/с