Знайти швидкість до якої розженеться камінь, якщо відпустити його з висоти 5 м​


Ответы на вопрос

Отвечает Мадихова Альнура.

Стандартная для таких задач формула для конечной скорости

v = \sqrt{2gh} = \sqrt{100} = 10 м/с

Отвечает Котелева Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

H = 5 м

________

V - ?

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·H

Кинетическая энергия:

Eк = m·V² / 2

Приравняем:

m·V² / 2 = m·g·H

V² / 2 = g·H

V = √ (2·g·H)