Візочок масою 1,8кг рухається зі швидкістю 1м/с стихається з нерухомим візочком масою 0,6кг після

чого вони рухаються разом. Визначте швидкість їх спільного руху

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Юра.

Відповідь:

Дано

m1=1,8 кг

v1=1 м/с

m2= 0,6 кг

v2=0

m3=2,4кг

Знайти

v3-?

Розвязання

Закон збереження  імпульсу

p1+p2+p3=0

m1*v1+m2*v2+m3*v3=0

Виражаємо v3 (швидкість разом) при цьому импульс p2=0

v3=m1*v1/m3=1,8*1/2,4=0,75 м/с