СРОЧНО задача по физике : Електричний струм 12-вольтного акумулятора автомобіля виконав роботу

288 кДж. Який заряд пройшов крізь електричну систему автомобіля? Відповідь записати в Кл (Наприклад: 3400) Думаю балів 50 достатньо

Ответы на вопрос

Отвечает Овсепян Марина.

Ответ:

qq=A/U=288000/12=24000 Кл

,1

Объяснение: