СРОЧНО, даю 15 балів .Який заряд пройшов крiзь електричну систему автомобіля, якщо електричний

струм 12- вольтного акумулятора виконав роботу 2880 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагим Бактияр.
По определению:
ЭДС аккумулятора равен работе по перемещению заряда:
U = A/q
Отсюда:
q = A/U = 288 000 / 12 = 24 000 Кл или 24 кКл