На куб занурений у олій діє виштовхувальна сила 3,15 кН. Обчисліть об'єм зануреного тіла.​


Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Денис.

Ответ: 0,34м³

Объяснение:

Дано:

Fa=3,15кН=3150Н

ρ=920кг/м³

g=10Н/кг

------------

V-?

Fa=ρgV

V=Fa/(ρg)=3150/(920*10)=0,34м³