Якого виготовлено 4. Маса циліндра 250г об'єм 50 см", знайти густину матеріалу,з циліндр.​


Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

Ответ:

m=250 m=pV => p=m/V

V=50 p=250/50=5г/см3