СРОЧНО Яку роботу виконує сила тертя при зменшенні швидкості автомобіля масою 2,4 т від 72 км/год

до 54 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Никита.

Ответ:

Объяснение:

m = 2,4 т = 2400 кг

V1 = 72 км/год = 20 м/с

V2 =  54 км/год = 15 м/с

A = ?

A = E2 - E1

E1 = m*V1^2 / 2

E2 = m*V2^2 / 2

A = (V2^2 - V1^2)*m/2 = ​(15^2 - 20^2) * 2400 / 2 =

= - 210 кило Джоулей