ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДАЮ 20 БАЛІВ!! Дерев’яний брусок рівномірно тягнуть по столу використовуючи

силу 2,3 Н. Коефіцієнт тертя між поверхнею столу і бруском складає 0,3. Визначте масу бруска.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ: 0,77кг

Объяснение:

Дано:

F=2,3Н

μ=0,3

g=10Н/кг

--------------

m-?

F=mgμ

m=F/(gμ)=2,3/(10*0,3)=0,77кг