Решите задачку пожалуйста ДАЮ МНОГО БАЛОВ Знайти максимальну магнітну індукцію на відстані 27 см

від осі провідника із силою струму 675 А

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Александр.

Ответ:

0,5 мТл

Объяснение:

I=675 A    a=0.27 м   μo=4*π*10⁻⁷ Гн/м   B=?

===

B=μo*I/(2*π*a)=4*π*10⁻⁷*675/(2*π*0.27)=5*10⁻⁴ Тл

=============================