У ядрі атома Берилію знаходиться 9 частинок, навколо ядра обертається 4 електрони. Визначте

кількість нейтронів у ядрі Берилію​

Ответы на вопрос

Отвечает Будёнин Тимофей.

Відповідь: 5

Пояснення: Якщо навколо ядра обертається 4 електрони, то у ядрі стільки ж протонів.

z=4

A=9      A=z+N  ⇒ N=A - z=9 - 4 =5   N - кількість нейтронів у ядрі