тіло масою m=2,0 рухаеться рівноприскорено з прискоренням a=2,0 і в момент часу t має кінетичну

енергію E=0,9 кДж Початкова швидкість тіла u⁰=10.Обчисліть значення моменту часу t.Вектор початкової швидкості тіла та вектор прискорення односпрямовані ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ашиков Райымбек.

Ответ:

t = 10 c

Объяснение:

Дано:

m = 2 кг

a = 2 м/с²

E = 0.9 кДж = 900 Дж

V_{0} = 10 м/с

t = ?

---------

Кинетическая энергия равна:

Ek = (m*V²)/2, отсюда найдем скорость:

V = √(2*Ek/m) = √(2*900/2) = 30 м/с

Уравнение скорости:

V = V_{0} + at, отсюда найдем момент времени t:

t = (V-V_{0})/a = (30-10)/2 = 10 c