Є електродвигун серії A-Modyn, що розвиває потужність 16750 кВт. За скільки часу такий двигун

виконає роботу 30 ГДЖ? СРОЧНОООО

Ответы на вопрос

Отвечает Неймохов Иннокентий.

Ответ: 1791c

Объяснение:

Дано:

N=16750кВт=16750000Вт

А=30ГДж=30000000000Дж

--------------------

t-?

N=A/t

t=A/N=30000000000/16750000=1791c