-Знайти ємність плоского повітряного конденсатора, якщо площа його пластин становить 100 см2, а

відстань між пластинами 2 мм.​

Ответы на вопрос

Отвечает Буцких Яна.
Ответ:

Объяснение
Дано:

S = 100 см² = 100·10⁻⁴ м²

d = 2 мм = 2·10⁻³ м

_________________

С - ?

C = ε·ε·₀·S/d

C = 1·8,85·10⁻¹²·10·10⁻³/ (2·10⁻³) ≈ 44,25·10⁻¹² Ф или 44,25 пФ