Конденсатор електроємністю 2мкФ заряджений до напруги 1кВ. Обкладки конденсатора з'єднують через

резистор. Визначте кількість теплоти, яка виділиться в резисторі.

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Радмир.

C=2×10⁻⁶ Ф

U=10³ В

W-?

W=CU²/2=2*10⁻⁶ Ф×(10³В)²÷2=1 Дж