СРОЧНО С ДАНО визначте ККД електричного двигуна який за 20 секунд піднімає вантаж масою 150 кг на

висоту 12 м напруга в електричній мережі 380 вольт яка сила струму в двигуні 4А​

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Ответ:

ККД=(mgh/UIt)*100%= 150*10*12*100%/380*4*20=59,2%