Обчисліть внутрішню енергію 25 г азоту (N2), що має температуру 27 °С:


Ответы на вопрос

Отвечает Караманиц Каролина.

Ответ:

7500

Объяснение:

m= 0.0025

t=27

q=cmT

T=27+273=300

q=1000+0.025*300=7500 Dj