електровоз рухається зі швидкістю 16 м/c і розвиває середню силу тяги 70000Н. Яку силу струму він

споживає ,якщо напруга в лінії 1100 В,а ККД двигуна 92% срочно з дано будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ: 1107А

Объяснение:

V=16м/с

F=70000Н

U=1100В

η=92%=0,92

----------------

I-?

η=Nп/Nз=FV/(UI)

I=FV/(Uη)=70000*16/(1100*0,92)=1107А