Завдання 2 Мотоцикліст проїхав 20 км за 40 хв, а потім ще 20 хв рухався зі швидкістю 36 км/год.

Яка його середня швидкість на всьому шляху? Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Вероника.

Ответ:

Объяснение:

40 хв = 40/60 = 2/3 год

20 : 2/3 = 20 * 3/2 = 30 км/год швидкість мотоцикліста  з якою він проїхав 20 км

20 хв = 20/60 = 1/3 години

36 * 1/3 = 12 км проїхав зі швидкістю 36 км/год

20 + 12 = 32 км весь шлях

2/3 + 1/3 = 1 год  час, витрачений на весь шлях

32 : 1 = 32 км/год середня швидкість на всьому шляху