Як розміщений провідник довжиною 40 см , сила струму в якому 10 А,у магнітному полі з індукцією 20

мТл, якщо на нього діє сила 0,08 Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Твердохлеб Таня.

Відповідь: Провідник знаходиться під кутом 5,7 градуса до ліній магнітної індукції.

Пояснення:

F_{a} =IBLsin\alphasin\alpha =\frac{F_{a} }{IBL} = \frac{0.08}{10*0.2*0.4} =0.1      \alpha  = arcsin(0.1)=5.7