AB=13 см, ВС=5 см. Знайдіть довжину вiдрiзка АС​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусарова Ольга.

Ответ:

12 см

Объяснение:

якщо це прямокутний трикутник тоді АВ²=ВС²+АС²

АС візьмемо як х та отримуємо 13²=5²+х²

169=25+х²

х²= 169-25=144

х=√144

х=12

отже АС=12 см