Який струм тече через електронагрiвач якщо через 4 хвилини через нього протiкає заряд, що дорiвнює

480 кл? вiдповiдь дайте в амперах

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Саша.

Ответ:

2 A

Объяснение:

Формула сили струму: I = q/t.

t = 4 хв = 4*60 = 240 c

q = 480 кл

I = 480/240 = 2 A