Унаслідок згоряння в нагрівнику 40г гасу вода масою 200 г нагрілась на 20 . Визначте ККД цього

нагрівника. (св=4200 Дж/(кг∙℃); q=26 МДж/кг)

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ: 1,6%

Объяснение:

Дано:

m1=40г=0,04кг

m2=200г=0,2кг

Δt=20°C

c=4200Дж/кг°С

q=26МДж/кг=26000000Дж/кг

------------------

η-?

η=Qп/Qз=с*m2*Δt/(q*m1)=4200*0,2*20/(26000000*0,04)=0,016*100%=1,6%