Двигун трамвая працюючи під напругою 550в з повним навантаженням споживає струм 112 ампер яку

роботу виконує двигун на шляху 9км якжо середня швидкість 27км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафин Муслим.

Ответ: 73,92МДж

Объяснение:

Дано:

U=550В

I=112А

S=9км

V=27км/ч

---------------

А-?

А=UIt

t=S/V=9/27=1/3ч=20мин=1200с

А=550*112*1200=73920000Дж=73,92МДж